Warning: Undefined variable $novosti in /home/gimnprnjavor/public_html/templates/01/includes/head.php on line 8
NULL
ЈУ Гимназија Прњавор
МИСИЈА И ВИЗИЈА

Објавио: admin | Датум објаве: 01.09.2023.

МИСИЈА

Квалитетно образовање и напредак наших ученика  је први и главни циљ постојања  Гимназије Прњавор. Наши ученици  треба  да постану грађани свијета који ће својим знањем, идејама и понашањем постати  узор новим генерацијама.

Квалитетно образовање је  кључ напретка, које  нам даје способност да  критички посматрамо свијет  око себе, да доносимо праве одлуке и да на најбољи начин искористимо своје шансе.

Зато је наша мисија да својим ученицима дамо поред знања, снагу и мудрост да својим одлукама промијене  свијет на боље.

ВИЗИЈА

Визија  школе је стварање оптималног и препознатљивог амбијента модерне школе уз имплементацију свих реформских захтјева.

Са визијом да ће наша школа бити мјесто на коме ће се рађати нове идеје, његовати таленти и унапредити знања, желимо да охрабримо  наше ученике  и  њихове родитеље да нам се придруже у заједничким напорима и да са нама дијеле радост заједничког  успјеха.