На Регионалном такмичењу из исламске вјеронауке, за регију која обухвата Бања Луку, Мркоњић Град, Дервенту, Козарску Дубицу, Котор Варош, Кључ, Градишку, Брод и Србац, а које је одржано у суботу, 20. априла 2024. год. у ЈУ ОШ "Свети Сава" Дубраве, ученици наше школе остварили су одличне резултате.
Тарик Ахмић, ученик првог разреда рачунарско-информатичког смјера, освојио је друго мјесто, а Алдина Ахмић, ученица првог разреда друштвено - језичког смјера својила је треће мјесто у категорији ученика средњих школа, чиме су се пласирали на државно такмичење које ће бити одржано у Високом.

Честитамо ученицима и вјероучитељу ефендији Фикрету Челенка, који их је припремао за такмичење!

" [2]=> string(1911) "

РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСЛАМСКЕ ВЈЕРОНАУКЕ