array(14) { ["novosti_id"]=> int(255) [0]=> int(255) ["novosti_naslov"]=> string(48) "ПРЕДАВАЊЕ О НУТРИЦИОНИЗМУ" [1]=> string(48) "ПРЕДАВАЊЕ О НУТРИЦИОНИЗМУ" ["novosti_text"]=> string(2030) "

Маја Милијаш, доктор наука технолошког инжењерства и виши асистент на Технолошком факултету у Бањој Луци, одржала је 7. јуна 2023. године предавање о нутриционизму за ученике првог разреда у циљу подршке ученицима у јачању свијести и знања о важности здраве исхране.

Предавање је одржано у оквиру пројекта Живјети здраво, који реализујемо у нашој школи. Маја је у свом предавању истакла важност разноврсне исхране и скренула пажњу на појаву непровјерених садржаја на друштвеним мрежама од стране самопрозваних стручњака. Упознала је наше ученике о заблудама које имају о здравој исхрани.

Захваљујемо се Маји на едукативном предавању и надамо се да ће се наша сарадња наставити и у будућности!

" [2]=> string(2030) "

ПРЕДАВАЊЕ О НУТРИЦИОНИЗМУ