У суботу, 20. априла 2024. године, у организацији ГО Црвени крст Прњавор одржано је градско такмичење у пружању прве помоћи за ученике основних и средњих школа.

Екипа наше школе у саставу: Сара Калаба (капитен), Ана Бокур (маркирант), Огњен Вуковић (курир), Николина Јотић, Михаела Тубаковић, Мартина Живковић, Алекса Малешевић и Јована Марић, побједник је градског такмичења у пружању прве помоћи у конкуренцији омладине, чиме су се пласирала на регионално такмичење.

Честитамо ученицима и професорици - ментору Јованки Вишекруна! Захваљујемо се др Тијани Микеревић, на издвојеном времену и припремању наших ученика за такмичење!

Морамо истаћи да смо веома поносни на овај тим, због њихове преданости, ентузијазма и жеље да унаприједе своје знање, као и хуманитарног рада током цијеле године.

ЕКИПА НАШЕ ШКОЛЕ ПРВА НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ПРУЖАЊУ ПРВЕ ПОМОЋИ

ЕКИПА НАШЕ ШКОЛЕ ПРВА НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ПРУЖАЊУ ПРВЕ ПОМОЋИ