array(14) { ["novosti_id"]=> int(275) [0]=> int(275) ["novosti_naslov"]=> string(42) "ДОНАЦИЈА КЛИМА УРЕЂАЈА" [1]=> string(42) "ДОНАЦИЈА КЛИМА УРЕЂАЈА" ["novosti_text"]=> string(1969) "

У циљу унапређења услова боравка ученика у школи, фирма    "Business Software Intelligence - BSI" д.о.о Прњавор уручила је нашој школи клима уређај. Ова великодушна геста долази од стране нашег бившег ученика, који је препознао потребу за побољшањем окружења у којем уче будуће генерације.

Клима уређај je постављен у кабинет биологије, пружајући ученицима удобност и оптималне услове за учење. Ова донација ће  створити пријатније окружење за учење и рад ученика и наставника.

Захваљујемо се фирми „BSI“ на овој вриједној донацији, као и фирми Media Market, која је подржала ову активност бесплатном уградњом клима уређаја. Ова иницијатива показује важност сарадње између привреде и образовног сектора у циљу унапређења образовања и стварања бољих услова за учење младих.

" [2]=> string(1969) "

ДОНАЦИЈА КЛИМА УРЕЂАЈА