Ученици трећег и четвртог разреда наше школе посјетили су данас 29. Међународни сајам књиге „Бања Лука 2024“ у организацији „Гласа Српске“, који се одржава од 17. до 23. септембра 2024. године у СД “Борик“ у Бањој Луци.

Како бисмо се захвалили за труд и залагање у претходној и пожељели успјешну нову школску годину, директор школе Дајана Остојић је заинтересованим ученицима поклонила улазнице за ову манифестацију, која је мјесто промоције нових издања, те могућност сусрета са издавачима и познатим књижевницима.

Организовањем посјете овој манифестацији жељели смо упознати ученике са савременом књижевном продукцијом, подстаћи њихово интересовање за књиге, развијати културу читања и истаћи важност писане ријечи у свакодневном животу и образовању.

УЧЕНИЦИ ТРЕЋЕГ И ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА НА САЈМУ КЊИГА У БАЊОЈ ЛУЦИ

УЧЕНИЦИ ТРЕЋЕГ И ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА НА САЈМУ КЊИГА У БАЊОЈ ЛУЦИ