array(14) { ["novosti_id"]=> int(292) [0]=> int(292) ["novosti_naslov"]=> string(45) "ПРИЗНАЊЕ ЗА НАШЕ УЧЕНИКЕ" [1]=> string(45) "ПРИЗНАЊЕ ЗА НАШЕ УЧЕНИКЕ" ["novosti_text"]=> string(1644) "

Поносни на сваки успјех наших ученика, са вама дијелимо вијест да су ученици наше школе који слушају предмет Исламска вјеронаука остварили запажене резултате на литерарном конкурсу, који већ традиционално расписује Меџлис Исламске заједнице Прњавор.

Алма Мушиновић, ученица трећег разреда друштвено-језичког смјера освојила је друго мјесто, док је Алдина Ахмић, ученица другог разреда друштвено-језичког смјера освојила треће мјесто на литерарном конкурсу.

Новчане награде и признања ученицима су уручена вечерас на свечаности која је приређена у Центру за културу Прњавор.

ПРИЗНАЊЕ ЗА НАШЕ УЧЕНИКЕ

ПРИЗНАЊЕ ЗА НАШЕ УЧЕНИКЕ