У оквиру кампање Министарства унутрашњих послова Републике Српске "Стоп вршњачком насиљу!", школски полицајац Милош Живанић одржао је у понедељак, 21. октобра 2024. године едукативно предавање ученицима првог разреда и ученицима који похађају факултативни предмет Хуманост и безбједност.

Предавање је имало за циљ упознавање ученика са појмом вршњачког насиља, начином испољавања насиља међу дјецом и младима, посљедицама које оставља на жртве, као и подизање свијести код дјеце о благовременом и адекватном реаговању на ову појаву.

ЈУ Гимназија Прњавор се захваљује на реализованом едукативном предавању и сарадњи са Полицијском станицом Прњавор коју континуирано остварујемо кроз различите активности!

РЕАЛИЗАЦИЈА КАМПАЊЕ „СТОП ВРШЊАЧКОМ НАСИЉУ“

РЕАЛИЗАЦИЈА КАМПАЊЕ „СТОП ВРШЊАЧКОМ НАСИЉУ“

Објављено: 22.10.2024.